Nero – recenzja

Download Nero

Nero 11 Platinum jest one-stop shop narzędziem, które pozwala zgrywania, nagrywania, kopii zapasowej, konwertować, edytować i organizować wszystkie media cyfrowe. Uważamy, że to solidne rozwiązanie multimedialne przepływu pracy dla okazjonalnych entuzjastów mediów jak i użytkowników indywidualnych. Ale uwaga – plik instalacyjny jest ogromny, przechylając skali na całkiem blisko do 1GB. I instalacji trwa dość długo, ponieważ zajmuje około 2,5 GB pamięci. Ale z 11 programów tworzących wydajny pakiet multimedialny, możemy zrozumieć, dlaczego, i nie narzeka.

Jednym z naszych największych problemów z Nero 11 jest jej ślad w naszym systemie, z 11 wniosków i odpowiednich skrótów. Nie tylko zająć sporo pamięci, to nieco przytłaczające, aby przejść na czas. Na szczęście doświadczenie użytkownika jest teraz zakotwiczona w mediach Nero zarządzania centrum, Nero Kwik Media i nowym oknie MediaBrowser, który daje szybki dostęp do bibliotek z wszystkich aplikacji. Nero oczywiście słyszałem komentarze użytkowników i próbował usprawnić doświadczenia. W apartamencie jest nieco przytłaczający w rozmiarze, to doceniam, że poprawki pomóc nam w zip bez problemu.

To, co Nero 11 Platinum może zrobić, krótka odpowiedź jest prawie wszystko, czego można oczekiwać od aplikacji multimedialnych. To audio, video, zdjęć, danych i tytan pracy domowej rozrywki, które pozwala na edycję plików MP3, przechwytywanie i edytowanie TV HD, nagrywanie i odtwarzanie, tworzenie pokazów slajdów, tworzyć kopie zapasowe danych, odzyskiwać dane z uszkodzonych dysków, konwertować pliki audio, sprawdzić specyfikacje sprzętu i płyt Projekt obejmuje z łatwością. Ponadto, z imponującą szybkością i stosunkowo prosty interfejs użytkownika, który nie należy do alienacji początkujących entuzjastów mediów.

Więc co nowego? Cóż, po pierwsze, Nero Wideo zawiera teraz tryb edycji Express, które dostaje użytkowników z osi czasu wielościeżkowych i do ujęć w stosunkowo prosty sposób, dzięki czemu łatwo i szybko rzucać razem podstawowych projektów. I z tego uproszczenia, Nero przyniósł niektóre bardziej zaawansowane funkcje, takie jak obraz w obrazie nakładek, wsparcie dla plików AVC kamery i efekty 3D. Chociaż nie może być profesjonalnym poziomie funkcji, wiele z nowych dodatków nie przerodzi się w obszarze profesjonalnego konsumenta, co oznacza nieco więcej zainwestowana złotówka.

Istnieje również LiveBackup, która oferuje ciągłą i automatyczną kopię zapasową bezpieczeństwa za pomocą jednego kliknięcia. I teraz, z Kwik mediów przystąpienia do pakietu, użytkownicy mogą tworzyć i porządku ładne fotoksiążki prawo poprzez zastosowanie. Podczas Kwik mediów nie zapewniają wygodny hub do zarządzania wszystkimi mediami, jedno nie jesteśmy pewni to zintegrowanego rynku. Podczas gdy w-app zakup nowych funkcji może mieć sens w teorii, nie jesteśmy pewni, to będzie się złapać na.

Nero posiada także udał się do wielkiego długości w celu poprawy konwersji plików i udostępniania. Dzięki znacznie lepsze Recode Nero, łatwiej niż kiedykolwiek do konwersji mediów pomiędzy praktycznie dowolnych formatach danych i wyjście z praktycznie każdym urządzeniem. Istnieją również wbudowane narzędzia do udostępniania do YouTube, Facebook i Twitter, a do wypalania wysokiej jakości Blu-ray i DVD. Co więcej, można nawet synchronizować multimediów pomiędzy PC i Android za pośrednictwem Wi-Fi lub USB. Biorąc pod uwagę rosnące znaczenie mobilności w tych dniach, te ulepszenia przyjeżdżają na czas.

Z tego, co widzieliśmy do tej pory, Nero 11 Platinum wydaje się być zwycięzcą. Jasne, to ogromne, i zajmuje sporo czasu przy instalacji, ale z 11 wniosków, ale także pewne cechy niektórych ogromne góry chleba i masła funkcjonalności wykonane Nero 10 tak popularnym pobrania. Plus, to jest całkowicie przebudowany w celu zwiększenia wydajności i usprawniony interfejs użytkownika.

Reklamy

Tagi: ,

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: