Microsoft Word 2010 – recenzja i plik do pobrania

Download Word 2010

Microsoft Word 2010 to zaawansowany edytor tekstu, mianujące standardy dla tego typu programów. Jest on funkcjonalny w używaniu i posiada monstrualne szansy. Aby osiągać klucz do wersji testowej należy się włączyć na tej stronicy.

Microsoft Word 2010 to najświeższa odsłona tego najpopularniejszego edytora tekstów. Podobnie jak w przypadku Microsoft Excel 2010 niewiele można usprawnić w czymś co już jest bardzo odpowiednie. W połączeniu z tym odmiany w współczynniku edycji tekstu są bardzo kosmetyczne. Najwybitniej rzuca się w oczy odnowiony sprzęg tasiemki. Przerobiono rozmieszczenie niektórych guzików, tak ażeby z systemu korzystało się wygodniej i pospieszniej i faktycznie tak jest.

Największe poprawki w Microsoft Word 2010 poruszyły moduł edycji obrazów a także grafy. Możemy teraz podarować wyjście naszym zapałom artystycznym i sporządzać ciekawe postacie ze umieszczonych zdjęć, a także swobodnie modelować tytuły. Udoskonalony pozostał także moduł wyszukiwania i żegluga. Dzięki temu reorganizacja nawet bardzo obfitego tekstu jest wiele wygodniejsza. Równie jak w odrębnych systemach pakietu Microsoft Office 2010 Professional, w Microsoft Word 2010 wtajemniczono wprawne narzędzia kooperacji. Aktualnie jest realna jednoczesna robota kilku osobowości nad tym samym dokumentem.

Microsoft Word 2010 jest systemem prawie wspaniałym. Duże perspektywy, swoboda pomocy i masa możliwości powodują, że jeszcze długo konkurencja nie dopłynie pułapu Microsoft Word.

Reklamy

Tagi: ,

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: